Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (1 Aralık)

Amerika menşeli şirket, dijital mağazası üzerinden fiyatsız oyun dağıtımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yapılan duyuru bağlamında, Epic Games’in fiyatsız oyunları geçtiğimiz saatlerde indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Kısa bir ortanın akabinde iki oyunlu haftalara geri dönüş yapmıştık ve önümüzdeki yedi gün içerisinde Fort Triumph ile RPG in a Box oyunlarına tek kuruş ödemeden sahip olabilirsiniz. Bunun için, 8 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 19:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki hafta için de Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine seçilmiş.

Fort Triumph Hakkında

Fort Triumph kalıcı mevtin her an gerçekleşebileceği, zorlayıcı bir fantezi sıra tabanlı taktik oyunudur. Bu üzerinde baskı oluşturdu mu?

Esprili, parodi bir fantezi hikaye boyunca farklı yetenek setlerine sahip bir kahraman kümesine liderlik et. Bölünmüş ve yöntemsel olarak oluşturulan haritalarda çeşitli gayelere sahip misyonlar seni bekliyor; ister kıssa ister skirmish modunda oyna, kendini büyük maceralara şimdiden hazırla.

RPG in a Box Hakkında

RPG in a Box ile öykülerini ve fikirlerini oyunlara ve öbür interaktif tecrübelere dönüştürmek çok kolay! Gereksinimin olan her şey, isimden de anlaşılacağı üzere hazır bir “kutu” içinde seni bekliyor. Eğlenceli ve yeni başlayanlara uygun bir yaklaşımla tasarlanan ve programlama yahut modelleme bilgisi gerektirmeyen bu yazılım epey çeşitli özelleştirme seçenekleri ve açıklık sunuyor. Oyununu Windows, Linux ve macOS’e bağımsız bir oyun biçiminde aktarabilir, böylelikle RPG in a Box’a sahip olmayanların da oyununu oynamasını sağlayabilirsin!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu