Dragonflight Sezon 1, Vault of the Incarnates ile Başladı

Dokuzuncu World of Warcraft genişlemesi, geçtiğimiz ayın sonlarına yanlışsız çıkışını gerçekleştirmişti. Blizzard Entertainment tarafından yapılan yeni duyuru ile Dragonflight Dönem 1, Vault of the Incarnates Baskını ile başladı. Ayrıntılar haberimizde.

İlk dönemin başlaması ile Mythic+ zindan rotasyonu ve değişkeni olan Thundering, dört yeni dünya düşmanı oyuncular ile buluşur iken, Shadowlands genişlemesindeki Creation Catalyst’ten esinlenilerek oluşturulan Inspiration Catalyst de dönemin ilerleyen kısımlarında oyuna eklenecek. Yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Dragonflight Dönem 1 Detayları

Fırtına Yiyen Raszageth önderliğindeki Primalist güçlerin Vault of the Incarnates’a girmesiyle bir arada Azeroth’un şampiyonlarını yeni bir tehlikeyle yüzleşmek bekliyor. Vault of the Incarnates, Dragonflight: 1. Sezon’un beraberinde 8 boss’luk bir baskın olarak artık oyunda!

Yeni baskın geldiği üzere Mythic, Heroic ve Olağan zorluk düzeylerinde açık olacak. Mythic zorluk düzeyi oyuna geldiğinden beri birinci sefer geciktirilmeden oyuna getiriliyor. Yeni baskınla birlikte oyuncular yeni Mythic+ zindan rotasyonuna ve yeni mükafatlar sunan yeni bir PvP dönemine dalabilirler.

1. Sezon’un getireceği değerli içerikler şu formda:

1. Dönem Mythic+ Zindan Rotasyonu:

 1. Ruby Life Pools
 2. The Nokhud Offensive
 3. The Azure Vault
 4. Algeth’ar Academy
 5. Halls of Valor (Legion genişleme paketinden)
 6. Court of Stars (Legion genişleme paketinden)
 7. Shadowmoon Burial Grounds (Warlords of Draenor genişleme paketinden)
 8. Temple of the Jade Serpent (Mists of Pandaria genişleme paketinden)

Yeni Mythic+ Değişkeni: Thundering

 1. Düşmanların %5 daha fazla canı vardır. Çatışma içerisindeyken oyuncular aralıklarla, Raszageth’in sonsuz fırtınasındaki ilkel güç ile dolup taşar. Bu güç beraberinde büyük bir tehlike de getirir. Bu güçten hemencecik arınmamak sersemletici sonuçlar doğurabilir.

Dört Yeni Dünya Boss’u

 1. Her bir yeni boss, haftalık bir rotasyon ile şu sırayla ortaya çıkacaktır:
 • Basrikron, the Shale Wing
 • Bazual, the Dreaded Flame
 • Liskanoth, the Futurebane
 • Strunraan, the Sky’s Misery

Inspiration Catalyst Yakında Geliyor

 1. Shadowlands’deki Creation Catalyst’ten esinlenen ve 1. Sezon’un ilerleyen vakitlerinde oyuna gelecek olan Inspiration Catalyst, tier set modülü olmayan ekipmanları birebir eşya düzeyine sahip olacak ve tıpkı yuvadan olacak formda yeni bir tier set ekipman modülüne dönüştürmek için kullanılabilir.
Başa dön tuşu