DEATHLOOP, Bu Ay Xbox Game Pass’e Geliyor!

Arkane Studios tarafından geliştirilmiş olan DEATHLOOP, bu ay içerisinde Xbox Game Pass aboneleri ile de buluşacak. Yapılan resmi açıklamanın ayrıntılar haberimizde.

Dishonored serisi, Arx Fatalis, Prey ve halihazırda geliştirmekte oldukları Redfall oyunu ile tanınan Fransız stüdyo, geçtiğimiz yıl içerisinde DEATHLOOP ile karşımıza çıkmıştı. Her ne kadar bünyesinde ZeniMax Media şirketinin satın alımı ile Bethesda ile Microsoft bünyesine geçmiş olsa da, Sony Interactive Entertainment ile olan mutabakata bağlı olarak, 14 Eylül 2021 tarihinde konsol tarafında bir yıllığına PlayStation 5 için özel olarak satışa sunulmuştu.

Ancak bu mühlet, bu ay içerisinde doluyor. Başka bir deyişle ile oyun, yakın bir vakitte Xbox Series kullanıcılarıyla da buluşacak. Yakın bir vakit evvel yapılan yeni duyuru ile kesin tarih verildi. Yapılan açıklama ise şöyle;

DEATHLOOP, Yakında Xbox Game Pass’e Gelecek

Xbox oyuncuları en sonunda Arkane Lyon’un DEATHLOOP’una 20 Eylül 2022‘de erişebilecek. Üstelik Arkane Lyon; yeni bir silah, yeni ve güçlü bir yetenek, yeni düşman tipleri, genişletilmiş son ve çok daha fazlasını içeren GOLDENLOOP oyun güncellemesini de çıkarıyor!

DEATHLOOP’un Xbox sürümü, oyunun çıkışından bu yana yayınlanan tüm güncellemeleri içeriyor. Tüm oyuncuları fotoğraf modu, çeşitli erişilebilirlik seçenekleri, platformlar ortası oyun eşleştirme ve daha pek çok oynanış kalitesini arttıran iyileştirmeler bekliyor.

DEATHLOOP ‘u Xbox Series X | S için ön sipariş verebilir yahut Xbox Game Pass ile çabucak ön yükleyebilirsiniz.

DEATHLOOP Konusu

Hikayeye nazaran Colt ve Julianna ismindeki rakip iki suikastçı Blackreef adasında gizemli bir vakit döngüsüne kapılmış durumdadırlar. Bu bağlamda da tıpkı günü ebediyen tekrar tekrar yaşamaktadırlar. Colt olarak tek kaçış yolu ise gün sıfırlanmadan evvel sekiz kilit gayesi suikast ile öldürmek. Bu süreçte, her bir gün size bir şey öğretecek iken yeni yollar deneyecek, istihbarat toplayacak ve yeni silahlar ve yetenekler bulacak ve döngüyü kırmak için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız.

Başa dön tuşu