Days of Play indirim periyodu başladı!

Sony Interactive Entertainment, her yıl birebir devirde yapılan ve büyük ilgi gören Days of Play kampanyasının bu yaz da tekrarlanacağını duyurdu. Days of Play indirimleri kapsamında birçok konsol, oyun ve aksesuar, 7-17 Haziran tarihleri ortasında büyük indirimlerle oyun severlerle buluşacak.

Days of Play indirim periyodu başladı!

Kampanyaya özel sonlu sayıda üretilen, koyu gri renginde metalik gövde dizaynıyla ve PlayStation‘ın ikonlaşmış Üçgen, Yuvarlak, Çarpı, Kare sembollerinin metalik gümüş renkli işlemesiyle dikkat çeken PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol da bu tarihten itibaren satışta olacak.

Kampanya kapsamında PS4 500 GB konsol, 3 oyun ve 3 aylık PS Plus üyelik paketi 2.699 TL yerine 1.799 TL’den satışa sunulurken, PS4 1 TB konsol ve ikinci DualShock 4 kablosuz denetim aygıtı sunan paket, 3.199 TL yerine 2.249 TL’den oyuncularla buluşuyor.

4K oyun tecrübesi sunan üstün güçlü konsol PS4 Pro ve PS4 Days of Play 1 TB Özel Kasa Konsol ise kampanya kapsamında 2.699 TL perakende fiyatı ile raflarda yerini alıyor. Days of Play kampanyası kapsamında PS4 sahipleri de unutulmamış.

Oyun konsollarına yeni bir DualShock 4 kablosuz denetim aygıtı almak isteyenler, tüm renk seçenekleri için 329 TL’lik avantajlı fiyatlardan faydalanabilirler. Days of Play kampanyasının 11 günlük mühleti boyunca, en tanınan PS4 oyunları da indirimde olacak.

Kampanya kapsamında son devrin en tanınan oyunlarından Days Gone 299 TL’den, Marvel’s Spider-Man 249 TL’den, God of War 199 TL’den ve GT Sports 139 TL’den satılacak. 

Başa dön tuşu