Ciddi oyuncular için geliştirildi! Logitech Pro X inceleme

Oyun ekipmanı denildiğinde akla gelen birinci isimlerden birisi de elbet Logitech diyebiliriz. Ülkemizde de değerli bir kullanıcı kitlesine sahip olan Logitech, 7’den 70’e kadar hitap eden geniş bir eser yelpazesine sahip.

Genel olarak aklınızda belirli bir fiyat aralığı varsa aradığınız oyun ekipmanını Logitech’te bulmanız pek de sıkıntı değil. Örneğin bir oyuncu mouse’u için 200TL’lik bir bütçeniz varsa Logitech’in geniş eser yelpazesi içerisinde kendinize uygun bir mouse bulabilirsiniz. Tıpkı halde profesyonel manada bir ekipman arıyorsanız Logitech size bunu da sunacaktır. Birebir bugün inceleyeceğimiz Pro X modelinde olduğu üzere.

Ciddi oyuncular için geliştirildi! Logitech Pro X inceleme

Logitech Pro X isminden de anlaşılacağı üzere profesyonel oyunculara hitap eden bir eser. Hasebiyle fiyatı da buna nazaran şekillendirilmiş. Dilerseniz aşağıdan Logitech Pro X incelememize göz atabilirsiniz.

Hemen taban not olarak belirtelim. Logitech Pro X oyun kulaklığı hali hazırda ülkemizde 1200 TL üzere bir fiyattan satılmakta. Elbette 3 aşağı, 5 üst daha ucuza ya da değerliye satan yerlere rastlamanız mümkün.

Lakin genel olarak nitelendirecek olursak Logitech Pro X sunduklarına nazaran fiyatını hak eden bir eser. Bilhassa de mikrofon tarafından kalitesini sonuna kadar hissettiriyor. Kulaklığın en büyük dezavantajı ise kablolu olması.

Başa dön tuşu