Cyberpunk 2077, Kadrosuna Sasha Grey’yi de Dahil Etti

Cyberpunk 2077, Keanu Reeves sonrasında, bir öteki ünlü isim olan Sasha Grey’yi de takımına dahil etti. Ünlü isim, Phantom Liberty ek paketinde bir radyo DJ’ini seslendirecek. Ayrıntılar haberimizde.

Açık dünya rol yapma oyunu için Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilen bir canlı yayın sırasında, Phantom Liberty ek paketi duyurusu yapılmıştı. Bildiğiniz üzere bu ek pakette Keanu Reeves bir kere daha Johnny Silverhand olarak karşımıza çıkacak. Fakat, Reeves tek ünlü isim olmayacak. O denli ki, takıma Sasha Grey de dahil oldu.

Cyberpunk 2077, Sasha Grey ile Ünlüler Takımını Genişletiyor

CD Projekt RED, geçtiğimiz hafta içerisinde Twitter üzerinden ek paket ile Night City’ye 89.7 Growl FM isimli yeni bir topluluk radyo istasyonunun geleceğini duyurmuştu. Bunun üzerinden çok geçmeden, Amerikalı oyuncu, model ve birebir vakitte da yabancı mecmualara müzik röportajları ve tenkitler de yazmakta olan Grey, 2023 yılı içerisinde yayınlanacak olan Phantom Liberty ek paketinde Ash isimli ünlü bir radyo DJ’ini canlandıracağını açıkladı.

CD Projekt RED, ayrıyeten yeni Cyberpunk 2077 radyo istasyonu için de müzik arıyor, keza Sasha Grey’in yaptığı paylaşım da aslında bununla ilgili. Stüdyo, oyunda kullanılacak yepyeni müzik modülleri için bir müsabaka düzenliyor ve bununla ilgili tüm detaylara cyberpunk.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ek paketin tanıtımı sırasında, karakterimiz V’nin yeni Amerika Birleşik Devletleri için hizmet etmesi ismine bir yemin ettirildiğini görmüştük. Bunun dışında, yeni bir silah ve şimdi rolü belirtilmemiş olan karakter de ekranımıza gelmişti. Phantom Liberty ile Cyberpunk 2077 haritasına yeni bir bölge de eklenecek.

Başa dön tuşu