Counter Strike 2 Sızdırıldı

Valve’ın henüz iki gün önce duyurduğu ve kısıtlı erişime açtığı Counter Strike 2’nin dosyaları sızdırıldı. Oyun, üçüncü taraf araçlar yoluyla herkesçe oynanabilir oldu.

Tüm oyun dünyasının sabırsız bekleyişi 22 Mart günü sona erdi. Valve, Counter Strike: Global Offensive’e bir güncelleme olarak gelecek Counter Strike 2’yi resmen duyurdu. Ayrıca oyunu seçili oyuncuların erişimine açtı.

Counter Strike 2’ye erişim hakkı alamayan oyuncular dört gözle hak almayı beklerken bazı kişiler rahat durmadı. Counter Strike 2’nin dosyaları torrent yoluyla sızdırıldı ve erişim hakkı kazanamayanlar tarafından oynanmaya başladı.

Counter Strike 2’nin sızdırılan dosyaları:

counter strike 2

18 GB’lık torrent dosyası, Counter Strike 2’ye ait tüm oyun dosyalarına yer veriyor. Tabii oyunu çevrimiçi olarak, yani erişime hak kazanan kişilerle oynamak mümkün değil. Zira bu sürüm ile Steam’e erişim sağlanamıyor, sağlansa bile Steam oyunu çalıştırmanıza izin vermiyor.

Sızdırılan dosyalar, yeni Counter Strike’ı yalnızca tek başınıza, botlarla birlikte oynamanızı sağlıyor. Oyunu çalıştırmak için üçüncü taraf Steam emülatörleri kullanmanız gerekiyor.

Sızdırılan Counter Strike 2’den oyun içi görüntüler:

counter strike 2

counter strike 2

counter strike 2

Oyunu deneme ateşiyle yanıp tutuşuyorsanız, internette kısa süreliğine dolaşarak sızdırılan dosyaları bulmak mümkün. Fakat bu dosyaların virüslü olabileceği ihtimalini de akıldan çıkarmamak gerekiyor.

Counter Strike 2 Geliyor: İşte CS:GO’ya Göre Farkları, Tahmini Sistem Gereksinimleri ve Dahası…

Başa dön tuşu