Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (13 Ekim)

Ekran kartı üreticisi NVIDIA, yaptığı yeni duyuru ile haftanın yeni GeForce Now oyunları listesini yayınladı. Geçtiğimiz hafta yapılan açıklamanın akabinde, listedeki on oyun, yarın başlayacak Warhammer 40.000: Darktide kapalı betası ile kütüphaneye eklendi. Ayrıntılar haberimizde.

Haberimizin içerinden göz atabileceğiniz listede, Asterigos: Curse of the Stars ve Scorn üzere dikkat çeken oyunlar var. Resmi açıklamanın ayrıntıları ise şöyle;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Ortaya Çıktı

Üst seviye PC oyunları bu GFN Perşembe günü daha fazla aygıta geliyor. NVIDIA, süper 1600p çözünürlüklü 120Hz+ ekranlara sahip, bulut oyunları için özel olarak tasarlanmış birinci dizüstü bilgisayarlar olan en yeni Chromebook’ları desteklemek ismine Google ile birlikte çalışıyor.

14-16 Ekim’de mevcut olan Warhammer 40,000: Darktide kapalı betası da dahil olmak üzere, bu GFN Perşembe, bulutta 11 yeni oyunla fazlaca eğlenceyi bir ortaya getiriyor.

Yüksek Performanslı PC Oyunları, Artık Chromebook’larda

Google’ın en yeni Chromebook’ları, bulut oyunları için tasarlanan ve GeForce NOW ile gelen birinci Chromebook’lardır.

Bu yeni Chromebook’lar (Acer Chromebook 516 GE, ASUS Chromebook Vibe CX55 Flip ve Lenovo Ideapad Gaming Chromebook) yüksek yenileme suratı, yüksek çözünürlüklü ekranlar, oyun klavyeleri, süratli WiFi 6 ilişkisi ve etkileyici ses sistemi içeriyor.

Bu, Chromebook oyuncularının Fortnite, Genshin Impact ve League of Legends üzere büyük seriler de dahil olmak üzere 100’den fazla fiyatsız oyunu süratlice oynayabilecekleri manasına geliyor.

GeForce NOW uygulaması, bu Chromebook’larda evvelce yüklenmiş olarak geliyor, böylelikle kullanıcılar direkt oyuna geçebiliyor. Ayrıyeten, GeForce NOW’daki oyunları direkt uygulama rafına sabitleyerek tek bir tıklamayla onları oynamaya geri dönülebiliyor.

Dur! Warhammer Zamanı

Fatshark, oyunculara Warhammer 40,000: Darktide’ı 30 Kasım Salı günü getirmek için binlerce yıl geleceğe atlıyor.

Steam’de ön sipariş veren oyuncular, 14-16 Ekim tarihleri ortasındaki kapalı beta devriyle oyunun tadına erkenden varabilecekler.

Vermintide 2’nin övülen yakın dövüş sistemini ve çeşitli ölümcül Warhammer 40.000 silahını kullanarak Kaos güçleriyle savaşmak için sanayi kenti Tertium’a gidin. Oyun üslubunuzu bir karakter yaratma sistemi ile şahsileştirin ve pusuda bekleyen dehşetlere bir son vermek için kentin derinliklerine inin.

Bu hafta eklenen oyunlar:

 • Asterigos: Curse of the Stars (Steam’de Yeni Sürüm)
 • Kamiwaza: Way of the Thief (Steam’de Yeni Sürüm)
 • LEGO Bricktales (Steam ve Epic Games’de Yeni Sürüm)
 • Ozymandias: Bronze Age Empire Sim (Steam’de Yeni Sürüm)
 • PC Building Simulator 2 (Epic Games’de Yeni Sürüm)
 • The Last Oricru (13 Ekim’de Steam’de Yeni Sürüm)
 • Rabbids: Party of Legends (13 Ekim’de Ubisoft’ta Yeni Sürüm)
 • The Darkest Tales (13 Ekim’de Steam’de Yeni Sürüm)
 • Scorn (14 Ekim’de Steam ve Epic Games’de Yeni Sürüm)
 • Warhammer 40,000: Darktide Kapalı Beta (14 Ekim, 17:00 ile 17 Ekim 11:00’e kadar Steam’de Yeni Sürüm)
 • Dual Universe (Steam)
Başa dön tuşu