1200 TL’ye mouse olur mu demeyin! Logitech G502 Lightspeed (video)

Elektronik sporların yaygınlaşmasıyla birlikte oyuncu ekipmanlarındaki fiyat kavramı da büsbütün değişti. Zira profesyonel oyuncu kavramı bir biçimde hayatımıza girmiş oldu.

Profesyonel oyunculuğun ilerlemesi ve yaygınlaşmasıyla, profesyonel ekipman yelpazesi de genişlemiş oldu. Artık oyuncu mouse, klavye, kulaklık ve monitörleri servet kıymetinde etiketlerle karşımıza çıkabiliyor.

1200 TL’ye mouse olur mu demeyin! Logitech G502 Lightspeed (video)

Genel itibariyle oyuncu ekipmanları için oldukça geniş bir fiyat skalası mevcut. Yani bugün 100 TL civarında fiyatlara da oyuncu temalı bir mouse alabilirsiniz. Lakin bu mouse ile alacağınız keyif ile 1200 TL ödeyip alacağınız Logitech G502 Lightspeed ortasında oldukça fark olduğunu da unutmamanız gerekiyor.

Peki 1200 TL’lik Logitech G502 Lightspeed oyun severlere neler sunuyor. Daha doğrusu bu mouse’u satın aldığınızda nasıl bir kutu içeriğiyle karşılaşacaksınız? Hazırladığımız görüntüde G502 Lightspeed’in kutusunu açtık ve 1200 TL karşılığında nelere sahip olabileceğinizi sizlerle paylaştık.

Videoda da görüldüğü üzere G502 Lightspeed hem tasarımı, hem de kutu içeriğiyle kolay bir oyuncu mouse’unun çok ötesinde. Önümüzdeki günlerde hazırlayacağımız Logitech G502 Lightspeed inceleme görüntüsü ile eserin bu fiyat etiketine değip değmeyeceği bilgisini de sizlerle paylaşacağız.

Başa dön tuşu