Yeni God of War Ragnarök Sahne Arkası Videosu Yayınlandı

PlayStation konsollarının bu ayki büyük bombası için önümüzde bir epey az vakit kalmışken, Sony Interactive Entertainment ve SIE Santa Monica Studios da tanıtımlara tam gaz devam ediyor. Bu bağlamda, yeni God of War Ragnarök sahne gerisi videosu da yayınlandı. Geliştirilme sürecine ışık tutulan seride, yaratık ve karakter dizaynları ekranımıza geliyor.

2018 yılında çıkmış oyunun öncesinde izlediklerine emsal bir yolu izliyorlar, Sony Interactive Entertainment ve SIE Santa Monica Studios. Hatırlayacağınız üzere son on günde, her gün bir sahne ardı görüntü yayınlanmış ve Cory Barlog ile takımı bizleri heyecanlandırmıştı heyecanlandırmıştı. Sonrası ise malum, bugün bile büyük bir zevkle oynadığımız oyun olmaya devam ediyor.

Yeni God of War Ragnarök Sahne Gerisi Görüntüsünü Kaçırmayın

Yeni God of War için de çıkış vakti yaklaştıkça yeni sahne gerisi görüntüler gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere, birinci ikisi öykü ve savaş mekaniklerine odaklıydı. Üçüncüsü ile oyunda göreceğimiz karakterlerin ve yaratıkların dizaynları ön plana çıkartılıyor.

Yayınlanmış olan yeni görüntüde, cücelerin diyarı Svartalfheim’a gidiyoruz ve hem Brok ve Sindri tekrar buluşuyor hem de halkı ile tanışıyoruz. Bunun yanı sıra, karşılaşacağımız birçok karakter ve yaratık üzerinde yapılan çalışmaları ayrıntılı bir formda görebilmek mümkün oluyor.

Bahsi geçen sahne gerisi görüntüsüne ek olarak, LeBron James, John Travolta ve Kratos rolünde Ben Tarzlar üzere değerli isimleri kamera karşısına geçtiği ‘Tüm Büyükler Anlar’ ismi altında güzel bir görüntü da yayınlandı. Aşağıdan göz atmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu