Üst segmentteki iki kulaklık karşı karşıya! Pro X vs Cloud Flight S

Şu ortalar koronavirüs salgını nedeniyle insanların büyük kısmı günlerini konutlarında geçiriyorlar. Hal bu türlü olunca oyunlara ve oyun ekipmanlarına olan talep de artmış durumda.

Söz konusu oyun ekipmanı olduğunda oyun severlerin önünde epey geniş bir yelpaze açılıyor. Örneğin bir kulaklık almak istediğinizde 100 TL’den 1000 TL ve hatta daha da üzerine pek çok kulaklık modeli bulmak mümkün. Lakin bir kulaklığın kıymetli olması her vakit âlâ olduğu manasına da gelmiyor.

Üst segmentteki iki kulaklık karşı karşıya! Pro X vs Cloud Flight S

Biz de üst segmente hitap eden ve fiyatları 1000 TL üzerinde olan iki kulaklığı karşı karşıya getirdik. Logitech Pro X ve HyperX Cloud Flight S. Pekala fiyat tarafında çabucak hemen birbirine eş olan bu kulaklıklardan hangisi daha âlâ. Dilerseniz bahse bahis inceleme görüntümüze aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere şayet kablosuz kulaklık tarafında bir tutkunuz yoksa Logitech’in Pro X modeli çok daha mantıklı bir seçim üzere görünüyor. Bilhassa de hedefiniz sadece oyun oynamak değilse.

HyperX Cloud Flight S ise bölüme bir yenilik getirme uğraşıyla üretilmiş izlenimi sunuyor. Çünkü pek çok oyun severin kulaklıkta kablosuz şarj olup, olmadığını umursayacağını düşünmüyoruz.

Başa dön tuşu