Ubisoft üç büyük oyunu ücretsiz veriyor!

Ubisoft, geçtiğimiz haftalarda Uplay üzerinden Assassin’s Creed II, Child of Light ve Rayman Legends oyunlarını, oyunculara fiyatsız sunmuştu. Şirket kaçıranlar için bu oyunları yine ücretsiz olarak sunuyor.

Ubisoft üç büyük oyunu fiyatsız veriyor!

Dünyayı kısa müddette tesirine altına alan korona virüsü sebebi ile beşerler kendilerini konutlarında karantinaya aldığı şu günlerde oyun severler oyunlara olağandan daha fazla vakit harcar oldu.

Ubsioft da bu anlamda Mart ayı sonlarında konutta kalan PC oyuncularını keyifli etmek üzere oyunlar hediye etmeye başlamıştı. Geçtiğimiz haftalarda ise Uplay üzerinden Assassin’s Creed II, Child of Light ve Rayman Legends isimli oyunları fiyatsız sunmuştu. Şirket kaçıranlar için bu oyunları tekrar fiyatsız olarak sunarak oyuncuları keyifli etti.

Ubisoft‘un fiyatsız olarak sunmuş olduğu bu oyunları bugünden itibaren 5 Mayıs 2020 Salı günü TSİ 21: 00’a kadar Uplay üzerinden indirebilirsiniz. Bir kez indirerek kütüphanenize ekledikten sonra bu oyunlara kalıcı olarak sahip olabiliyorsunuz.

Ubisoft‘un fiyatsız verilen oyunların konusunu bilmeyen için oyuncularımız için kısaca bilgi verelim;

Assassin’s Creed II; Birçok oyuncu tarafından Assasin’s Creed serisinin en uygunu kabul edilen Assassin’s Creed II, oyuncuları serinin efsane karakteri Ezio Auditore da Firenze ile tanıştırıp Rönesans İtalyası’na götürüyor. Burada birbirinden heyecan ve aksiyon dolu maceralar sizi bekliyor olacak.

Rayman Legends;  Rayman Origins oyununun devam niteliği taşıyan oyun, dört şahsa kadar coop oynama bahtı ile oyunculara fantastik bir platform tecrübesi sunuyor.

Child of Light; küçük çapta bir rol yapma oyunu olan Child of Light, oyuncuları eşsiz resimsel estetikliği ve şahane müzikleriyle macera dolu bir atmosferin içine çekiyor.

Başa dön tuşu