Switch sahiplerinin beklediği Animal Crossing: New Horizons çıktı

Her vakit, her yerde eşsiz bir ada kaçamağı yapma vakti. Nintendo Switch için çıkan Animal Crossing: New Horizons oyununda oyuncular ıssız bir adaya kaçıyor ve ada hayatlarını keşfetmek, yaratmak ve özelleştirmek için kendi cennetlerini yaratıyorlar.

Animal Crossing: New Horizons çadır kurma, personellik araçları, özelleştirme, keşfetme ve yeni ve geri dönen hayvan sakinleriyle tanışma üzere çeşitli aktiviteler de dahil olmak üzere adada yeni bir hayatın başlangıcını gösteriyor.

Çıkışından itibaren, oyuna daima olarak fiyatsız güncellemeler eklenerek oyuncuların eğlenmeleri için dönemlik içerikler sunulacak. Şu anda kullanıma sunulan birinci güncelleme Nisan ayında eklenecek “Bunny Day”. Yazılım güncellemesi ayrıyeten Nintendo Switch Online üyeleri için çevrimiçi özellikleri kullanma özelliğini de ekliyor.

İster çevrimiçi oynayın, ister diğerleriyle birlikte oynayın, adada yaşamak paylaşınca daha güzel. Animal Crossing: New Horizons’da en fazla sekiz kişi bir adada yaşayabilir. Party Play’de bölge sakinleri adayı birebir anda keşfetmeleri için üç kişi daha çağırabilir. Mahallî kablosuz yahut çevrimiçi oyun aracılığıyla belli bir adada en fazla sekiz kişi oynayabilir.

Bir uçuşa geçmeden bile, ferdi kişiliklere sahip büyüleyici hayvan sakinleri, hayatlarını adada yaşıyor. Tom Nook, Timmy ve Tommy üzere dostça yüzler, hizmetlerini ödünç verecek ve mobilyalar ve mesken dekorundan konutunuzu yükseltmeye ve mobilya ve aksesuarlarla süslemeye kadar rastgele bir topluluğun büyümesine memnunlukla yardımcı olacak – hatta kimileri tasarlanabilir ve kişiselleştirilebilir.

Nintendo Switch Online üyeleri artık evvelki oyunlar Animal Crossing: New Leaf or Animal Crossing: Happy Home Designer ‘dan Özel Tasarım QR Kod modelini taramak için Nintendo Switch Online uygulamasının bir modülü olan NookLink’i kullanabilirler.

Çevrimiçi bağlandığında, akıllı telefonu klavye yahut sesli sohbet için kullanarak Nintendo Switch Online akıllı telefon uygulamasıyla Animal Crossing: New Horizons’ı olan arkadaşlarınızla konuşmak da mümkündür.

Animal Crossing: New Horizons çıktı. Oyun hem Nintendo Switch hem de Nintendo Switch Lite ile uyumludur. Oyuna ek olarak, Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite için Animal Crossing’den görsel olarak esinlenen temalı taşıma çantaları da mevcuttur.

Başa dön tuşu