Silent Hill Yayını Duyuruları, Vaktinden Önce Sızdırıldı

Bildiğiniz üzere bu gece, büyük bir heyecan ile beklediğimiz Silent Hill yayını gerçekleştirilecek. Haftanın başında sizlerle paylaştığımız haberimizde de aktardığımız üzere, TSİ 23:50 sıralarında başlayacak olan Silent Hill Transmission öncesinde beklenmedik bir sızıntı ile Konami tarafından bizlere sunulacaklar ortaya döküldü. Gerçi bu, daha evvelce de karşılaştığımız bir durum olduğu için pek de şaşırmamak lazım. Pekala bu gece bizleri neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Silent Hill ismi altında birden farklı proje üzerinde çalışıldığı söyleniyor. Bunlardan bir tanesi, yeni sinema uyarlaması olan Return to Silent Hill iken, bir tanesi Bloober Team tarafından geliştirilen Silent Hill 2 Remake ve oburu de Annapurna Interactive işbirliğinde geliştirilen ve kısımlar halinde bizlere sunulacak olan bir oyun olacağı iddia edilen Silent Hill: The Short Message.

Silent Hill Yayını Duyuruları Ortaya Çıktı

Bu gece prestijiyle, vakit içerisinde duyduğumuz sav, sızıntı ve söylentilerin nihayete erip ermeyeceğini öğrenmiş olacak. Fakat çoğunlukla olduğu üzere, canlı yayın öncesinde bir sızıntı haberi daha aldık. İşin farklı yanı bu, direkt Konami üzerinden geliyor.

TSİ 23:50 sıralarında başlayacak olan canlı yayın için Japon oyun devi tarafından Youtube üzerinden zamanlanmış bir paylaşım var. Paylaşımın üst verisinde (metadata), Silent Hill 2 yer alıyor. Buna ek olarak, Silent Hill: Ascension, Silent Hil f ve Return to Silent Hill de yer alıyor.

Etiketlerde ayrıyeten PlayStation ve Steam de göze çarpıyor. Görünüşe nazaran, duyurulacak olan oyunlardan biri, birkaçı yahut tamamı PC (Steam) ve PlayStation platformlarına gelecek. Hatırlayacağınız üzere, PlayStation 5 için özel çıkacak Silent Hill oyunundan bahsedilmişti. Gerçi bunun vakit hudutlu özel olması durumu da olabilir. Şu an için net bir çıkarım yapmak güç görünüyor.

Son olarak, yaklaşık elli dakika uzunluğunda olacağı söylenen sunum sırasında bir röportaj yer alacakmış. Bakalım bu gece bizi neler bekleyecek? Gelişmeleri en kısa müddette sizlere ulaştırma çabasında olacağız.

Başa dön tuşu