Sackboy: A Big Adventure PC Tarihi Ortaya Çıktı

Sackboy: A Big Adventure PC versiyonu için çıkış tarihi, vaktinden evvel yayınlanmış olan fragman ile ortaya çıktı. Buna nazaran, platform kullanıcılarının bir aydan kısa bir mühlet sonra büyük maceraya çıkabilecekler. Ayrıyeten desteklenen özelliklerin bir kısmını da öğrenme fırsatımız oldu. Ayrıntılar haberimizde.

Returnal ile PC geleceği resmi olarak duyurulmamış bir başka oyun da Sackboy: A Big Adventure’dı. Geçtiğimiz sene yaşanan büyük GeForce Now sızıntısında, yayınlanan listede Project Marmalade olarak karşımıza çıkmış olan oyun, Ekim ayı içerisinde, SteamDB sitesi tarafından Sumo Digital tarafından geliştirilen oyununun Steel PC kod ismiyle mağazanın data tabanına eklenmişti.

Geçtiğimiz hafta içerisinde ise SteamDB sayfasında Sackboy ikonuna ek olarak lisan takviyelerinin de eklenmesi ile duyurulmasının an sıkıntısı olduğu varsayım ediliyordu. Hakikaten o denli de oldu.

Sackboy: A Big Adventure PC Tarihi Sızdı

Bugün, PlayStation Latin Amerika Youtube kanalı üzerinden resmi duyurusu öncesinde yayına alınan fragman ile Sackboy: A Big Adventure oyununun 27 Ekim 2022 Perşembe günü Epic Games Store ve Steam üzerinden PC kullanıcıları ile buluşacağını öğrenmiş olduk. Bahsi geçen fragman, sonradan Bilinmeyen hale getirildi. Duruma bakılırsa, temel duyuru çok yakın bir vakit zarfında yapılacak.

Bu ortada, Sumo Digital tarafından geliştirilmiş ve yayıncılığı da Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan oyunun PC versiyonu için orta sahneler ile oynanış imgelerinin harmanlanması ile hazırlanan fragmanda verilen ayrıntılar ile platformda desteklenecek ön plana çıkartıldı. O denli ki, 4K çözünürlükte 120 FPS akıcılığı ile oynayabileceğiniz Sackboy: A Big Adventure için ultra geniş ekran, NVIDIA DLSS ve değişken tazeleme oranı (VRR) takviyeleri de kelam konusu olacak.

Esas duyuru gerçekleştirildiğinde, haberimizi eş vakitli olarak güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Gelişmeleri takipteyiz.

Başa dön tuşu