PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi ile Lionel Messi Oyuna Katılıyor

Ekim ayı içerisinde sizlerle paylaştığımız haberimizde, PUBG Mobile 2.3 güncellemesi ile Lionel Messi’nin de oyuna katılacağını aktarmıştık. Beklenen güncellemenin yayınlanması ile 2022 Dünya Kupası öncesinde futbol temalı eşyalar, etkinlikler, yenilenmiş oyun modu, Küresel Chicken Cup ve Arjantinli futbol yıldızı taşınabilir Battle Royale oyununa geliyor. Ayrıntılar haberimizde.

PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi Detayları

PUBG MOBILE 2.3 Güncellemesi ile Lionel Messi’nin Küresel Chicken Cup onursal kaptanı olarak oyuna katılmasını, bir dizi futbol temalı öğe (oyun içi kıyafetler, araçlar), aktiflik ve daha fazlasını sunarak kutluyor. PUBG MOBILE unutulmaz bir spor dönemini başlatırken hoş bir oyun bir oburu ile buluşuyor! Oyuncular ayrıyeten Cycle 3 Season 9 ve Royale Pass Ay 17’nin bir modülü olarak bir dizi yeni kozmetiğin kilidini açabilecekler.

2.3 Güncellemesinde Lionel Messi, PUBG MOBILE Küresel Chicken Cup’ın kaptanlığını üstlenecek ve beraberinde haritalardaki değişikliklerin yanı sıra, oyuna girmeye hazır olan oyuncular için bir dizi ödül getirecek. Yarından itibaren satışa sunulacak olan işbirliği forması da dahil olmak üzere özel mükafatları kazanmak için Messi’nin aktiflik davetiyesini almayı unutmayın!

Kendilerini Erangel, Livik ve Nusa savaş alanlarında bulan oyuncular, Messi’nin Altın ayakkabılarını keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Bu ayakkabılar kullanıcılarına pahalı bir sürat artışı sağlayacak yahut tekme attıktan sonra rakipleri iniş noktasına yanlışsız çekmek için kullanılabilecekleri Kusursuz Futbol Topu’ndan yararlanmalarını sağlayacak! Öte yandan tek kişilik Zorb Futbol Topu Aracı, oyuncuları grup arkadaşları tarafından havaya fırlatılabilecekleri devasa bir futbol topunun içine hapsedilmesini sağlıyor. Daha fazla özel Messi eşyası ve kıyafeti de 23 Kasım’da başlayacak 2.3 Güncellemesinin ilerleyen kısımlarında kullanıma sunulacak.

Futbol Karnavalı alanının gelişiyle birlikte Erangel’in maden ocağı büsbütün değişti! Zorb Futbol Aracı ile özel olarak yapılmış pistlerde dolaşarak Orta Doğu mimarisinden esinlenen, ekstra gereçler ve temalı eşyalarla dolu yeni ve hoş bir kent görünümünün tadını çıkarın. Oyuncular ayrıyeten yalnızca muhakkak bir mühlet sonra açılan ve daha da kıymetli materyallerin bulunduğu yeni hazineye erişebilecek ve savaş alanında yeni bir talihi kıymetlendirmek için bölgede otomatik olarak beliren Yine Doğma Kartı’nı almaya teşvik edilecek.

Tüm bunlara ek olarak oyuncular Erangel etrafına dağılmış Olağanüstü Futbol Toplarını ağlarla buluşturarak ekstra materyal kazanabilecekleri farklı boyutlarda futbol alanlarına ulaşabilecekler. Oyuncular ayrıyeten büyük müdafaa sağlayan lakin çok fazla hasar aldıktan sonra patlayan Dev Futbol Toplarını kullanabilirler. Son olarak, oyuncular futbol formundaki sandıkları çağıran Futbol İşaret Fişeği silahlarını kullanacak ve futbol temalı Başlangıç Adası’nda savaşa hazırlanma fırsatına sahip olacaklar. Böylelikle oyuncular daha oyun başlamadan evvel güncellemenin birçok yeniliğini deneyebilecekler.

2.3 güncellemesi futbol döneminin ruhuna uygun olarak ekip kurmaya vurgu yapacak. Güncelleme oyuncuların Arkadaşlarınızla Rütbe Atlayın sisteminde birinci defa birbirlerinin daha süratli rütbe atlamasına yardımcı olacağı ve gruplar oluşturmalarına imkan sağlayan Tek Amaç İçin Birleş aktifliğini içerecek! 20 Kasım’dan 3 Aralık’a kadar her gün arkadaşlarıyla bir grupta oynayanlar, derece müdafaası, birinci 30’da bitirildiğinde ekstra puan ve iki kat gayret puanı üzere çok çeşitli avantajlardan yararlanabilecek.

PUBG MOBILE 2.3 Güncellemesi tıpkı vakitte Cycle 3 Dönem 9’un başlangıcına işaret ediyor ve beraberinde bir dizi yeni Efsanevi öğenin yanı sıra kademe maksadı sisteminde güncellemeler getirerek belirlenen dönem gayelerine ulaşmak için ek mükafatlar dağıtıyor.

Royale Pass 17. Ay: Yıldız İhtişamı içeriği, güncellenmiş RP Favori Kasaları ve daha ziyadesiyle 19 Kasım’da geliyor! Başka yenilikler ortasında, kadro arkadaşlarının maç içi Uçak Sıralamasında görünmeleri halinde onları işaretleyen bir sistem, Bonus RP Puanları ve Küme Satın Alma üzere ayrıntılar içerecek.

Oyuncular ayrıyeten dünyaca ünlü bir otomobil üreticisiyle şimdi duyurulmamış bir işbirliğinin modülü olarak yakında savaş alanlarında uzunluk göstermeyi dört gözle bekleyebilirler. Neler geleceği hakkında daha fazla detay için bizi izlemeye devam edin!

Güncellemedeki bu heyecan verici yeniliklere satın alınabilir iki yeni karakter Lorenzo ve Laith ile birlikte Efsanevi eşyalara sahip olma bahtı verecek olan yeni Myth Factory Baht Çarkı aktifliği de katılıyor. PUBG MOBILE’ın yıllık Siber Haftası da 20 Kasım’da Siber Meşhur Silahlar ve Siber Giriş Avantajları ile geri dönecek.

PUBG MOBILE’da Erangel, Livik ve Nusa’da hava durumu ve ulaşım güncellemeleri, güvenlik iyileştirmeleri, ateşli silahlarda yükseltmeler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi diğer uygunlaştırma de yapıldı. 2.3 güncellemesinin ilerleyen kısımlarında Resmi Aftermath Modu da kullanıma sunulacak.

Başa dön tuşu