PS Plus Essential Ekim 2022 Oyunları Duyuruldu

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan duyuru ile PS Plus Essential Ekim 2022 oyunları açıklığa kavuştu. Üzücü olmayan bir liste ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Dövüş ve yarış oyunlarını seviyorsanız, eğlenceli alternatifler sizi bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

4 Ekim 2022 Salı günü prestijiyle indirmeye açılacak oyunlar, Hot Wheels Unleashed, Injustice 2 ve SUPERHOT olarak açıklandılar. İçlerinden PlayStation 4 için olanlar, geriye uyumluluk dayanağı sayesinde PlayStation 5 üzerinde de oynanabilecek. Haliyle yeni jenerasyon konsol kullanıcıları, toplamda üç oyuna erişim sağlayabilecekler.

PS Plus Essential Ekim 2022 Oyunları Detayları

  • Hot Wheels Unleashed (PS4 ve PS5)
  • Injustice 2 (PS4)
  • SUPERHOT (PS4)

  • Hot Wheels Unleashed (PS4 ve PS5)

Milestone tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Hot Wheels Unleashed, ünlü serinin yeni oyunu pozisyonunda bulunuyor. Yarışlar yaptıkça yeni araçlar açabiliyor ve arkadaşlarınız ile yan yana bölünmüş ekranda yahut çevrimiçi olarak on iki oyuncuya karşı yeni yarışlarda kullanabiliyorsunuz. Halihazırdaki parkurlarda yarış yapmanın yanı sıra, kendi parkurlarınızı da oluşturabilmeniz mümkün oluyor.

  • Injustice 2 (PS4)

Injustice: Gods Among Us için devam oyunu niteliğinde satışa sunulmuş olan Injustice 2, Batman ve beraberindeki direniş etrafında dönüyor. Superman’in idaresinin çöküşü sonrasında toplumu eski haline getirme tarafında büyük bir uğraş vardır. Ne var ki yeni kurulmuş berbat niyetli The Society kümesi ve Brainiac güçleri, Batman’i tehdit ile çabasında ona yardımcı olabilmesi için Superman’i özgür bırakmayı düşünmeye itiyor.

  • SUPERHOT (PS4)

Düşmanların kırmızı, silahların siyah ve ortamnların da beyaz ve gri renklerde gösterildiği Superhot, klâsik birinci kişi bakış açısından oynanan nişancı mekaniklerini kullanıyor. Fakat ortada bir çatışma yokken olağan süratte bir akış gerçekleşiyor. Bu sayede oyuncular durumlarını kıymetlendirerek strateji oyunlarındaki üzere sıradaki ataklarını planlayabiliyorlar.

Başa dön tuşu