Pokemon UNITE Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor

TiMi Studio Group tarafından geliştirilmiş ve The Pokemon Company yayıncılığında taşınabilir aygıtlar ve Switch kullanıcılarıyla buluşmuş olan Pokemon Unite, dünya genelinde milyonlarca faal oyuncuya sahip. 2023 yılı yaklaşırken, yapılan duyuru ile Pokemon Unite yılbaşı kutlamaları da başlıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Pokemon UNITE Yılbaşı Kutlamaları Haftaya Başlayacak

Dünya çapında 100 milyonu aşkın indirme sayısına sahip Pokemon UNITE’ı yeni yıl heyecanı sarıyor. Oyun içi güncellemelerle yeni etkinlikler, tanınan Pokemon Dragapult’un çıkışı, uğraş 13. Dönem ve çok daha ziyadesiyle yeni yıl kutlamaları başlasın!

Dragapult Yakında Pokemon UNITE’ta

Bugüne kadar gizemini koruyan Pokemon Dragapult, 29 Aralık 2022 tarihi itibariyle Pokemon UNITE takımına dahil oluyor. Dragapult, sahayı son süratle katederek saldırmak yahut saklanıp rakiplere pusu kurmak üzere kurnaz hareketlerde ustalaşmış bir hamleci Pokemonu. Unite Hareketi sayesinde İmha Vuruşu Dreepy’ler fırlatarak rakiplerine akın gerçekleştiriyor.

Bununla birlikte yeni yıl kutlamalarında da uğraşa devam etmek isteyenler, 26 Aralık 2022 ve 6 Şubat 2023 tarihleri ortasında Buzzwole liderliğindeki Kırmızı Kadroya yahut Cinderace liderliğindeki Mavi Kadroya katılarak öfke maçlarında uğraş edip kadrolarına puan kazandırabiliyor.

Mücadele Bileti 13. Dönemle Harika Bir Şekil Yakalayın

Eğitmenler 26 Aralık 2022 ve 3 Mart 2023 tarihleri ortasında geçerli olacak Uğraş Bileti 13. Dönemde kahraman temalı fevkalâde mükafatlar elde edebiliyor. Mükafatlar ortasında Karanlık Kahraman Usulü: Buzzwole ve Karanlık Kahraman Seti Eğitmen moda eşyaları öne çıkıyor. Başka Pokemon’lar için yeni Hologiysiler de oyun içi mağazadan alınabiliyor. Ayrıyeten eğitmenleri Uğraş Bileti 13. Dönem mühletince yeni kahraman temalı etkinlikler bekliyor. Kaçırmamak için oyun içi haberleri takip etmeyi unutmayın!

Mücadele Bileti 12. Dönemde 70. Ve 120. Düzeylerde Aurora Setlerine sahip olmak için 26 Aralık 2022 tarihine kadar haftalık uğraş vazifelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Urshifu Artık Pokemon UNITE’ta

Çok istikametli bir Pokemon olan Urshifu ile iki farklı oynama seçeneğiyle alanlara geliyor. Kubfu olarak Acımasız Darbe hareketini öğrenmenizle birlikte Kubfu Tek Vuruş Üslubu Urshifu’ya evrimleşiyor ve son derece tahrip edici tek seferlik vuruşlar yapıyor. Lakin Çağlayan Darbeler hareketini öğrenirseniz Kubfu peş peşe darbeler gerçekleştiren Süratli Vuruş Stili Urshifu’ya evrimleşiyor.

Yeni Yıl ile Gelen Yeni Armağanlar ve Eşyalar

Pokemon UNITE’a yılbaşı kutlamaları ile birlikte iki yeni eşya geliyor. Bunlardan biri üç temel ataktan sonra Pokemon’unuzun temel akın suratını kısa müddetliğine arttıran Yayılım Ateşi Fuları; oburu ise taarruz tabanlı temel hücumlarla verilen hasarın makul bir ölçüsünü eşitleyip SP yenileyen Emici Taç.

Yeni yılda armağan vermeyi de unutmayan Pokemon UNITE çeşitli mükafatlar ve oyun içi armağanlarla renk katıyor. 24 Aralık 2022 ile 2 Ocak 2023 tarihleri ortasında oyuna her gün giriş yaparak 7 günlük sonlu lisans özel armağanlarına sahip olabiliyorsunuz. Bununla birlikte 23 Aralık 2022 ile 1 Ocak 2023 tarihleri ortasında oyuna giriş yaparak çeşitli ikramlara sahip olabileceğiniz yılbaşı baht çarkını çevirebiliyorsunuz. Tüm bu armağanların yanı sıra 26 Aralık 1 Şubat tarihleri ortasında toplam yedi gün oyuna giriş yaparak bir Unite lisansı ile kiralık Holo giysinin sahibi olabiliyorsunuz.

Tüm bu heyecan verici aktiflik ve armağanları kaçırmamak için siz de çabucak Pokemon UNITE’a girin ve güncellemelerin keyfini çıkarırken yeni yıl heyecanını yaşayın!

Başa dön tuşu