Play2Win Turnuvaları Başlıyor!

Bir yandan oynar ve eğlenirken, bir yandan da kazanabileceğiniz Play2Win turnuvaları başlıyor. Mevzuya ait tüm ayrıntılara, haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Play2Win ile hem kazan hem eğlen…

Play2Win, haftalık turnuvalara girerek para kazanabileceğiniz kumar ya da baht oyunu olmanın bilakis yeterli oynayanın kazanacağını ve hak ettiğini aldığı bir oyun platformunun temellerini oluşturuyor. Bu platformda mükafatlar tek bireyle sonlu kalmıyor, onlarca kişinin tıpkı anda ödül kazanmasını temel alınıyor ve ne kadar çok oynarsanız kazanma bahtınız o kadar artıyor.

İyi oynayanların, kendine güvenenlerin ve kazanmayı sevenlerin bir ortaya geldiği bir oyun platformu olan Play2Win her hafta farklı oyun içeriğiyle ile birlikte haftanın oyunu oynayabileceğiniz ve Pazar günleri düzenlenen Final gününde kendinizi gösterebileceğiniz, kıyasıya rekabet edebileceğiniz turnuvalara mesken sahipliği yapıyor.

En düzgün oynayanın ve en çok puan alanın ödüllendirildiği bu turnuvalarda, oyuncular kendini geliştirebilmek, yeteneklerini artırabilmek için hafta içi pratik yaparak Final gününe daha düzgün hazırlanabiliyorlar.

Play2Win her geçen gün artan oyun içerikleriyle tüm oyuncuların gönlünde taht kurmaya aday olmuş durumda. Bu platformda oyuncular, oyun içerisinde kazandıkları para mükafatlarını nakit çekmek haricinde, GooglePlay, AppStore, Steam armağan kartları ve oyun kartları
alabilmek için kullanabiliyorlar. Böylece de çocukların yeteneklerini sergileyebilmeleri, farklı oyunlar oynayabilmeleri için ebeveynlerinden para istemelerine gerek bırakmadan öteki oyunlar için para kazanabilmelerini sağlıyor.

Benzersiz oyun yelpazesini her hafta genişleten Play2Win, hafta içi oynanan 20 oyun, 1 hafta sonu Final bileti kazanmanızı sağlıyor. Böylece hafta içi oyun oynayarak kazandığınız bu biletlerin sayısı ne kadar çoksa, hafta sonları gerçekleştirilen turnuvalarda bahtınız o kadar artmış oluyor.

Play2Win oyunlardan kazandığınız parayı nakit çekmek istemeniz durumunda, Banka, İninal ve Papara hesabınıza transfer edebiliyor.

Play2Win dünya da birinci olan, “Hyper Casual Oyun Turnuvaları” ile her yaştan, herkesin kolaylık katılabileceği, eğlenirken mükafatlar kazanabileceği yepisyeni bir platform.

Hyper Casual oyunlardan verilebilecek, en büyük mükafatı vermeyi hedefleyen Play2Win’i Google Play Store ve iOS AppStore dan kolaylıkla indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu