Need for Speed Unbound Resmen Duyuruldu

Need for Speed Unbound, serisinin resmi Youtube kanalı üzerinden yayınlanan birinci fragman ile hem duyuruldu hem de görücüye çıktı. 2 Aralık 2022 tarihinde PC (Epic Games Store, Origin ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak olan oyun ile ilgili birinci ayrıntılar haberimizde.

Son aylarda sızıntı bilgiler ile sık sık karşımıza çıkan yeni Need for Speed ile sonunda tanışmamızı gerçekleştirdik. Geçtiğimiz hafta içerisinde aktarılan bilgiler ile uyumlu olarak A$AP Rocky müziğinin eşlik ettiği ve oynanışa dair fikir sahibi de olduğumuz duyuru fragmanına ve resmi olarak açıklanan birinci ayrıntılara aşağıdan göz atabilirsiniz. Bahsi geçen ayrıntılar, esasen Japon perakendeci Neowing tarafından sızdırılmış olsa da, duyuru ile resmiyet kazanmış oldular.

Resmi Need for Speed: Unbound Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Electronic Arts ve Criterion Games tarafından duyuruya ek olarak verilen bilgilere bakılırsa, bizleri tekrar polis kovalamacaları bekleyecek. Gayemiz ise vakte karşı yarışıp, Lakeshore – The Grand ismi altındaki kesin sokak yarışı için her hafta nitelikli olmak. Oynanış boyunca, garajımıza evvelki oyunlarda olduğu üzere otomobil ekleyip özelleştirebileceğiz. Ayrıyeten tercihimize nazaran kıyafet giyebilmemiz de mümkün olacak.

Daha evvelden sızdırılan bilgiler de teyit edildi diyebiliriz. Anime üslubu imgeler ile fotoğraf kalitesinde görselliğin bir ortaya geleceği Need for Speed Unbound oyununda, yüksek suratlara ulaşabileceğiniz Burst Nitrous dahil yeni bir alet kutusuna erişimimiz olacak.

Serinin evvelki oyunlarında olduğu üzere, otomobillerinizi özelleştirmenin yanı sıra süsleme yapabilmek de mümkün olacak. Bu noktada, özel teçhizatlar dahil dünya genelindeki son modayı kullanarak Meetup sistemi ile şeklinizi öne çıkartabileceksiniz. Bununla birlikte, yarış galibiyetlerinde kullanabileceğiniz özel pozlar da olacak.

Son olarak, oyunun yepyeni müzikleri Fransız Brodinsky tarafından bestelenmiş iken A$AP Rocky ve AWGE üzere değerli isimlerin müzikleri da bizleri bekleyecek iken, Electronic Arts tarafından yayınlanan liste ile oyunda bulunacak olan araç listesinin tamamına buradan ve Lakeshore haritasına da buradan bakabilirsiniz.

Başa dön tuşu