Need for Speed: Unbound Detayları, Duyuru Öncesinde Sızdı

Resmi duyuru için önümüzdeki fazla bir vakit kalmadı. Lakin çoklukla karşılaştığımız bir durum tekrar gerçekleşti ve Need for Speed: Unbound detayları, oyunun resmi duyurusu öncesinde ortaya çıkan listeleme ile kendisini gösterdi.

Son aylarda sızıntı bilgiler ile sık sık karşımıza çıkan Need for Speed: Unbound, bugün TSİ 18:00 sıralarında yayınlanacak olan fragman ile görücüye çıkacak. Eş vakitli olarak, varsayım edebileceğiniz üzere merak edilen birinci ayrıntılar da resmi olarak ortaya çıkacak. Ne var ki Japon perakendeci Neowing, yeni oyuna listelemesinde yer vermesi ile hem oyunun görüntülerini hem de birtakım ayrıntıları ortaya döktü.

Resmi Need for Speed: Unbound Ayrıntıları Sızdırıldı

Sitedeki listelemeye bakılırsa, bizleri yeniden polis kovalamacaları bekleyecek. Amacımız ise vakte karşı yarışıp, Lakeshore – The Grand ismi altındaki en son sokak yarışı için her hafta nitelikli olmak. Oynanış boyunca, garajımıza evvelki oyunlarda olduğu üzere otomobil ekleyip özelleştirebileceğiz. Ayrıyeten tercihimize nazaran kıyafet giyebilmemiz de mümkün olacak.

Daha evvelce sızdırılan bilgiler de teyit edildi diyebiliriz. Anime şekli imajlar ile fotoğraf kalitesinde görselliğin bir ortaya geleceği Need for Speed: Unbound oyununda, yüksek suratlara ulaşabileceğiniz Burst Nitrous dahil yeni bir alet kutusuna erişimimiz olacak.

Serinin evvelki oyunlarında olduğu üzere, otomobillerinizi özelleştirmenin yanı sıra süsleme yapabilmek de mümkün olacak. Bu noktada, özel teçhizatlar dahil dünya genelindeki son modayı kullanarak Meetup sistemi ile şeklinizi öne çıkartabileceksiniz. Bununla birlikte, yarış galibiyetlerinde kullanabileceğiniz özel pozlar da olacak.

Son olarak, oyunun orjinal müzikleri Fransız Brodinsky tarafından bestelenmiş iken A$AP Rocky ve AWGE üzere değerli isimlerin müzikleri da bizleri bekleyecek.

Başa dön tuşu