Müjde! Mount & Blade II: Bannerlord çıktı!

Oyun tutkunlarının bir vakitler heyecan ile oynadığı üretimlerden birisi olan Mount & Blade, ikinci oyunu ile karşımıza geliyor. Oyunseverler tarafından yıllardır büyük bir hasret ile beklenen üretim, sonunda çıkışını gerçekleştiriyor. Mount & Blade II: Bannerlord, ayrıyeten çeşitli indirim fırsatları ile de karantina altında olduğumuz şu günlerde epey cazip hale geliyor.

Müjde! Mount & Blade II: Bannerlord çıktı!

Bugün 13.00 itibariyle çeşitli platformlardan satın alabildiğimiz oyun, çıkışına özel olarak kimi indirim kampanyalarına da sahip. 150 TL’lik fiyat etiketine sahip olarak bizlere sunulan Bannerlord, yüzde 10 oranında bir indirim ile geliyor. Herkes tarafından kullanılabilen bu yüzde 10’luk indirim ile üretimin fiyatı 134,99 TL’ye düşüyor. Ayrıyeten daha evvelce edinmiş olduğunuz bir Mount & Blade’iniz var ise, yüzde 10’luk bir indirim hakkına daha sahip oluyorsunuz ve böylece oyunu 119,99 TL’den satın alabiliyorsunuz.

Yukarıda bahsettiğimiz indirim fırsatlarını değerlendirebilmeniz için, kısıtlı bir müddetiniz var! Mount & Blade hayranıysanız ve bu oyunu uygun fiyatlara indirmek istiyorsanız, 13 Nisan’a kadar vaktiniz bulunuyor. Steam ve TaleWorlds’ün resmi internet sitesinden indirebileceğiniz Mount & Blade II: Bannerlord ile meskende vaktinizi eğlenerek geçirebilirsiniz!

Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri

Söz konusu oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızın en az  aşağıdaki donanımsal özelliklere sahip olması gerekiyor:

  • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-8100 ya da AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 6 GB
  • Ekran kartı: Intel UHD Graphics 630 ya da Nvidia GeForce GTX 660 2 GB ya da AMD Radeon HD 7850 2 GB
  • Depolama: 60 GB
Başa dön tuşu