Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı!

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11’in resmi çıkış fragmanını yayınladı. Fragmanda klasik Mortal Kombat müziği “Techno Syndrome” kullanılmış.

Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı!

Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 23 Nisan’da çıkış yapacak. Oyunun fiyatları, Premium sürümün içeriği, ön sipariş bonusu ve tanıtım yazısı:

PS Store Standart Sürüm – 299,00 TL
PS Store Premium Sürüm – 459,00 TL
Xbox Store Standart Sürüm – 352,50 TL
Xbox Store Premium Sürüm – 554,00 TL
Nintendo eShop Standart Sürüm – $59.99
Nintendo eShop Premium Sürüm – $99.99
Steam Standart Sürüm – 102,00 TL
Steam Premium Sürüm – 144,00 TL

Kombat Pack (6 yeni indirilebilir içerik oynanabilir karakteri, indirilebilir içerik karakterlerine bir hafta erken erişim, 7 kaplama ve 7 teçhizat seti)
 
Ön Sipariş Bonusu;

Shao Kahn

MK, ikonik serinin son halkasında her zamankinden daha yeterli bir biçimde geri dönüyor. Büsbütün yeni Özel Karakter Varyasyonları, dövüşçüleri kendinize has bir hale getirmeniz için size eşsiz bir denetim imkanı sunuyor. Yeni ve geri dönen Klasik Dövüşçülerden oluşan takımıyla birlikte Mortal Kombat’ın etkileyici sinematik kıssa modu 25 yılı aşkın bir müddet evvel başlayan destansı öyküyü devam ettiriyor.

Neredeyse sonsuz özelleştirme seçeneğinin bulunduğu sistem, oyunculara daha fazla denetim veriyor ve şimdiye kadarki en derin ve şahsileştirilmiş tecrübesi sunuyor. Oyuncular oyunu oynayarak kazanabilecekleri geniş bir Kostüm, Teçhizat, Özel Yetenek, Giriş ve Zafer Animasyonu, Sataşma ve Brutality yelpazesinden faydalanarak dövüşçülerini özelleştirebilir.

Zamana müdahale eden Kronika’nın sadık uşağı güçlü Geras üzere yeni karakterlerin yanı sıra hayranların çok sevdiği Baraka, Raiden, Skarlet, Scorpion, Sonya Blade ve Sub-Zero üzere eşsiz yetenek ve Fatality hareketlerine sahip karakterlerden oluşan dövüşçü takımından seçiminizi yapın. Mortal Kombat 11’de Sonya Blade’i UFC şampiyonu, Olimpiyat madalyalı WWE harika starı Ronda Rousey seslendiriyor.

Yeni bir sinematik öykü moduyla 25 yılı aşkın bir müddet evvel başlayan destansı öyküyü devam ettirin. Oyuncular, Raiden ile vaktin başlangıcındaki varoluşun yaratıcısı Vaktin Koruyucusu Kronika’yı karşı karşıya getiren bu vakit büken yeni öykü anlatımında geçmişte ve şimdiki vakitte yer alan pek çok karakteri kullanabilecek.

Gelişmiş grafikler ve animasyonlar ile şimdiye kadar eşi görülmemiş yırtıcı dövüşlere şahit olun.

Başa dön tuşu