Monster Notebook, Yeni Oyuncu Monitörünü Tanıttı

Dizüstü bilgisayar ve oyuncu ekipmanları üreticisi olan Monster Notebook, yeni oyuncu monitörü Aryond A27 V1.2’yi duyurdu. İleri teknoloji donanımı ve keskin imaj kalitesi ile hem oyuncuların hem de görsel içerik üreticileri için en yeterli seçim olması beklenen monitör ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Yeni Monster Notebook Oyuncu Monitörü, Monster Ekosistemini Genişletecek

Monster Notebook, yüksek performanslı dizüstü bilgisayar ve ergonomik oyuncu ekipmanlarından oluşan Monster Notebook ekosistemini zenginleştirmeye devam ediyor. Monster Notebook ailesinin en genç üyesi Aryond A27 V1.2 oyuncu monitörü; ileri teknoloji donanımıyla akıcı ve gerçekçi bir manzara sunarken Curved ekran özelliğiyle eşsiz bir monitör tecrübesi vadediyor.

Oyunlardan azamî randıman almak isteyen oyun severler ve kreatif alanda çalışan profesyoneller için tasarlanan Aryond A27 V1.2; 240 Hz yüksek ekran yenileme suratı, 1920×1080 çözünürlüğü ve VA teknolojisine sahip paneliyle dikkat çekiyor. 1ms yansıma müddeti, 3000:1 kontrast kıymeti, %119,9 SRGB profesyonel renk gamı ve HDR10 özellikleriyle geliştirilerek canlı, etkileyici ve gerçekçi bir tecrübe sunuyor.

Curved panel sayesinde daha geniş görüş alanı, daha gerçekçi görsel deneyim

27 inç boyutu, 16:9 oranı, incecik çerçevesi ve geniş curved panel dizaynıyla gelen Aryond A27 V1.2 monitörler, yüksek tempo gerektiren oyunlarda dahi göz konforundan taviz vermeyerek gerçekçi bir oyun tecrübesi vadediyor. Farklı kullanım gereksinimleri düşünülerek birden çok maksada uygun kullanım sunmak üzere geliştirilen yeni Aryond monitörler; standart, sinema, fotoğraf ve oyun olmak üzere dört farklı manzara modu ortasında geçiş imkânı sunuyor.

Ayrıca, daha güzel bir görsel tecrübe sunmak için yırtılma, gecikme ve kayma meselelerini ortadan kaldıran AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync teknolojileri ile desteklenen Aryond A27 V1.2 monitörler, MRPT teknolojisiyle gölgelenmeyi engelleyerek keskin imaj kalitesini tepeye taşıyor.

Uzun müddetli kullanımlar için harika bir ergonomi

Anti-Flicker Teknolojisiyle geliştirilen yeni Aryond monitörler, ışık titreşimlerini engelleyerek ekran başında geçen uzun oyun ve çalışma seansları sonunda gözlerde hissedilen yorgunluk, kaşıntı ve bulanıklık üzere rahatsızlıkları minimuma indiriyor. Ayrıyeten, Düşük Mavi Işık Filtresi sayesinde, ekrandan yansıyan ziyanlı mavi ışığın yoğunluğunu azaltıyor.

130 mm yüksekliğindeki ayarlanabilir asansör standı ile sağa ve sola 30 derece dönebilen monitör, geriye 15 ve öne 5 derece eğilebiliyor. Birebir vakitte 90 derecelik açı formunda da kullanılabilen Aryond A27 V1.2, bilhassa uzun saatler boyunca ekran kullanan profesyoneller için ülkü görüş açıcısı ve ergonomik bir kullanım durumu sağlıyor.

Göz alıcı renklerin bulunduğu parlak RGB aydınlatması sayesinde görsel ziyafeti dış dizaynına da yansıtan yeni Aryond monitörün bir başka dikkat çeken özelliği ise 2 Watt gücüne sahip iki hoparlörü ile sesi güçlü bir formda iletirken ekstra bir ses kaynağına gereksinim bırakmaması. Bu sayede sinema izlerken, oyun oynarken ve çalışırken konforlu bir tecrübe sunuyor.

“Monster Notebook ekosistemi genişlemeye devam edecek”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Monster Notebook Etraf Üniteleri Yöneticisi Birol Sülük, “Monster Notebook olarak, bir kullanıcının muhtaçlığı olan tüm donanım bileşenlerini sağlayan eser portföyümüzü hem yeni notebook modellerimizle hem de aksesuar eserlerimizle genişletmeye, teknoloji tutkunlarına şahsileştirilmiş tecrübe sunmaya devam ediyoruz. Aryond ailesinin yeni üyesi A27 V1.2 curved oyuncu monitörümüzle de oyun tutkunlarının ve fotoğrafçılık, görüntü düzenleme, grafik tasarımı ve yazılım üzere alanlarda çalışan profesyonellerin gereksinim duydukları ekran teknolojisini ergonomik bir dizaynla sunuyoruz. Ayrıyeten, tecrübe mağazalarımızda ve web sitemizde kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz yeni Aryond monitörümüz üzere, farklı kullanım emellerine tıpkı anda hizmet edebilen çok işlevli aksesuarlarımızın bulunduğu eser portföyümüze önümüzdeki süreçte yepisyeni eserler eklemeyi planlıyoruz” dedi.

Monster Express ile ister bugün ister yarın teslimatın kapına gelsin

Sunduğu eşsiz satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle öne çıkan Monster Notebook, kargo beklemeyi ortadan kaldıran yeni teslimat hizmeti Monster Express ile müşterilerine süratli ve kolay bir satın alma tecrübesi sunuyor. Monster Notebook web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli Monster Express ile kullanıcılar ister tıpkı gün içinde ister bir sonraki gün siparişlerini teslim alıyor. İstanbul’da hizmet veren Monster Express, gerçek vakitli sipariş takibine de imkân veriyor.

Başa dön tuşu