Marvel’s Spider-Man Remastered için Çok Oyunculu Desteği Gelebilir

Marvel’s Spider-Man Remastered epeyce değişik bir bulguya rastlandı. Görünüşe nazaran, geçmişte çok oyunculu mod takviyesiyle ilgili bir plan yapılmış yahut halihazırda bir plan var. Şimdi net bir açıklamanın yapılmadığı mevzu ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere, son birkaç gündür Marvel’s Spider-Man Remastered ile ilgili enteresan gelişmeler yaşanıyor. Oyunun konsol sürümüne olağan koşullarda erişim mümkün olmuyor, lakin 12 Ağustos 2022 tarihinde Epic Games ve Steam mağazaları üzerinden PC için de satışa sunulması ile bilgi madenciliğinin bir yenisi daha başladı.

Dün sizler ile paylaştığımız haberimizde de aktardığımız üzere, Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games tarafından PlayStation Network hesap ilişkilendirme uygulamasının planlandığı ortaya çıkmıştı. Hatta bunu yapan kullanıcıların da oyun içinde ödüllendirilebileceğine dair işaretler de bulunuyordu.

Marvel’s Spider-Man Remastered için Çok Oyunculu Dayanağı Mi Gelecek?

Bugün ise bir Twitter kullanıcısı olan DniweTamp, yaptığı bir paylaşım ile değişik bir öbür gelişmeye daha imza attı. Görünüşe nazaran geliştirici stüdyo, Marvel’s Spider-Man için bilinmeyen bir vakitte çok oyunculu mod dayanağı planlamış lakin sonradan rafa kaldırmış. O denli ki, oyunun belgeleri ortasında hem kooperatif desteğine hem de PvE ve PvP modlarına dair bilgilere rastlanmış.

Video Games Chronicles tarafından onaylanan referanslar bağlamında, PvP modu ile ilgili olarak aktarılanlar ayrıntılara bakılır ise Miles Morales yahut Peter Parker ortasında seçim yaparak oynayabilecekmişiz. Müsabakanın sonucunda vitrinbet, kazanan tarafın ‘Superior Spider Man’ olarak ilan edileceği ve çeşitli ödüllere konacağına işaret edilmiş.

Ne var ki şu an için Sony Interactive Entertainment yahut Insomniac Games tarafından yapılmış resmi bir açıklama olmadığı için, bahsi geçen planlar sahiden rafa mı kaldırıldı yoksa halihazırda devam ediyor mu sorusunun yanıtı verilemiyor. Haliyle de gelişmeleri yakından takipte olacak ve resmi açıklama yapıldığında da bu haberimizi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Başa dön tuşu