Marvel’s Avengers yapımcılarından tartışma yaratacak sözler!

Marvel’s Avengers’ın Square Enix’in E3 2019 basın konferasında tanıtılmasından sonra en çok tenkit alan noktalardan birisi karakterlerin dizaynları oldu. Eleştirilere karşın geliştiriciler ortasında yer alan Crystal Dynamics ile Eidos Montreal karakter dizaynlarında değişikliğe gitmeyi planlamıyor.

Marvel’s Avengers yapımcılarından tartışma yaratacak sözler!

Popüler görüntü oyun yayıncıları ortasında yer alan IGN’ye konuşan Crystal Dynamics baş kreatif yöneticisi Shaun Escayg “Topluluğumuzdan gelen geri bildirimleri her vakit dinliyor ve sıcak karşılıyoruz.

Şu anda karakter tasarımlarımızı değiştirmek üzere bir planımız yok. Fragman pre-alpha oynanış imgelerini içeriyor. Yani karakter modellerinin ayrıntı seviyesi ve genel cilası oyunun çıkışına kadar muhakkak gelişmeye devam edecek.” dedi.

Marvel’s Avengers, Ocak 2017’de duyurulduğunda büyük heyecan yaratmayı başarmıştı. Oyunun Marvel’s Avengers ismiyle çıkacak olması akıllara Marvel’s Spider-Man ile bir bağı olup olmayacağı sorusunu da getirmiyor değil.

Bildiğiniz üzere Marvel’s Spider-Man’da Avengers kulesini görme talihine erişmiştik. Lakin yayınlanan fragmanda şimdi Spider-Man’e rastlamış değiliz. E3 2019 sunumu esnasında paylaşılan fragmanda Iron Man, Captain America, Hulk, Black Widow ve Thor gözükmekte.

Oldukça hallerinden mutlu olan karakterlerimiz bir anda bilinmeyen bir istila ile burun buruna gelirler. Bu olay dizesinden sonra cihanımız hiç beklenmeyen bir yıkımla karşı karşıya kalır. Oyun single player ve coop-multiplayer tecrübesi sunacak ve 2020’nin Mayıs ayında da oyuncuların beğenisine sunulacak.

Tam çıkış tarihi ise 15 Mayıs 2020 olarak açıklanmış durumda. Yapılan muahededen dolayı Marvel’s Avengers’ın betasının sadece Playstation da olacağını da belirtmek geçmeyelim. Yayınlanan tanıtım görüntüsüne üstteki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Pekala ya siz Marvel’s Avengers’ı nasıl buldunuz? Karakter modellemeleri sizi rahatsız ediyor mu?

Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın. 

 

Başa dön tuşu