Mafia III kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Mafia III, kısa bir mühlet için oynaması fiyatsız oldu. Oyun 7 Mayıs’a kadar Steam üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacak.

Mafia III kısa müddetliğine fiyatsız oldu!

2016 yılında çıkışını gerçekleştirmiş ve büyük ilgiyle karşılanmış olan, Mafia serisinin son görüntü oyunu Mafia III, 7 Mayıs’a kadar ücretsiz yayınlanacak. Oyuncular diledikleri takdirde 29,75 TL karşılığında %75 indirimli halde oyunu satın alabilecekler. 

Oyunun orjinal fiyatı ise 119,00 TL, bu demektir ki satın alsanız dahi % 75 indirim avantajı ile oyuna tekrar sahip olabileceksiniz.

Mafia III, Mafia serisinin en tezli oyunu değil, fakat konutta kaldığımız karantina günlerinde, oyunculara sunulan fiyatsız oynama fırsatı ile muhakkak deneyimlemeniz gereken bir oyun.

Mafia III, Steam üzerinde fiyatsız olarak indirilip oynanabilecek. Bu sayede7 gün boyunca Mafia III cihanını fiyatsız olarak keşfedebilme imkanı bulacaksınız.

Dilerseniz Hangar 13 tarafından geliştirilen, 2K Games tarafından Microsoft Windows, macOS, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanan aksiyon ve macera çeşidinde olan bu oyunun biraz da konusundan bahsedelim.

Vietnam’da yıllarca savaştıktan sonra Lincoln Clay artık gerçeği öğrenir. Aile birlikte doğduğun bireyler değil, uğruna ölmeye değen şahıslardır. Ne vakit ki ailesi (siyahiler çetesi) İtalyan mafyası tarafından katledilir, işte o vakit Lincoln kendisine yeni bir aile kurarak askeri seviyede bir intikam seyahatine çıkar.

Oyunu indirmek için tez etmeniz gerektiğini bir defa daha hatırlatmak isterim. Çünkü oyunu sadece 4 gün boyunca ücretsiz oynayabiliyor olacaksınız. Elbette 29,75 TL üzere bir fiyat ödeyerek oynamaya devam edebilirsiniz.

Oyunu 7 Mayıs’a kadar fiyatsız olarak oynamak için burayı tıklayıp oyunu indirebilirsiniz.

Başa dön tuşu