God of War Ragnarök Ön-Sipariş Fiyatı Belli Oldu!

God of War devam oyunu God of War Ragnarök ön-sipariş fiyatı en nihayetinde ortaya çıktı. Şayet Kratos ile Atreus’un yeni macerasını sabırsızlıkla bekliyorsanız, artık PlayStation mağazasından ön-sipariş ile satın alabiliyorsunuz. Pekala ne kadar bir fiyat ödemeniz gerekiyor? Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Sony Interactive Entertainment ve SIE Santa Monica Studio tarafından yapılan duyuru ile 9 Kasım 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için satışa sunulacak olan oyunun, 15 Temmuz 2022 yani bugün prestijiyle ön-siparişe açılacağı da söylenmişti. Beklenen gün en nihayetinde geldi.

Ülkemizde God of War Ragnarök Ön-Sipariş Fiyatı Açıklandı

PlayStation mağazasına baktığımızda, üç farklı sürümün olduğunu görüyoruz. Standart PlayStation 4 sürümü 599 TL, PlayStation 5 sürümü 699 TL ve dijital Deluxe sürüm ise 789 TL. Deluxe sürümün içeriğinde her iki konsol versiyonu da bulunuyor iken, ayrıyeten Karavadi zırhına, kıyafetine, balta sapına ve kılıç kabzalarına, dijital sanat kitabına, oyun müziklerine ve profil resmi setine de sahip olabiliyoruz.

Sayfada ayrıyeten sizlerle daha evvelden paylaştığımız PlayStation 5 versiyonunun teknik özelliklerinin bir kısmının da resmiyete kavuştuğunu görebiliyoruz. Buna nazaran, Tempest 3D AudioTech takviyesi ile çok taraflı üç boyutlu ses avantajı sayesinde, düşmanların hangi taraftan geldiğini algılayabileceğiz. E-postada ayrıyeten DualSense ile sunulan dokunsal geri bildirim ve uyumsal tetikleyici işlevinden da faydalanılacağı belirtilmiş.

Bunların dışında, şimdilik resmi olarak onaylanmamış olsa da iki farklı grafik modu ile karşılaşacağımız söyleniyor. Bunlardan birincisinde gerçek 4K çözünürlükte 30 FPS akıcılık sunulacak iken, başkasında ise dinamik 4K çözünürlükte 60 FPS akıcılığında oynayabilmek mümkün olacak.

Başa dön tuşu