Far Cry 6 Game of the Year Sürümü Sızdırıldı

Far Cry 6 Game of the Year Sürümü ile geri dönüşe hazırlanıyor olabilir. Twitter üzerinden yapılan paylaşıma bakılırsa, Fransız yayıncı tarafından gelişmiş bir sürüm üzerinde çalışılıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Far Cry serisinin şimdiki oyunu, geçtiğimiz yılın Ekim ayı içerisinde satışa sunulmuştu. Hayali Yara ülkesinde geçen Far Cry 6, bir direniş öyküsünü bahis alıyordu ve Dani Rojas olarak Anton Castillo rejimini yıkmak için destekçilerimiz ile şiddetli bir uğraşa giriyorduk.

PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuş olan oyunun, seride esaslı değişikliklere vesile olmasa da, genel olarak beğenildiğini söyleyebiliriz. Görünüşe nazaran Ubisoft, aktüel Far Cry için bir Game of the Year sürümü için hazırlık yapıyor.

Far Cry 6 Game of the Year Sürümü Duyurusu Yakın Olabilir

Xbox listelemelerini resmi duyuruları öncesinde bildiren Aggiornamenti Lumia tarafından Twitter üzerinden yapılan birinci paylaşıma bakılırsa, Game of the Year sürümünün içeriğinde genişletme paketi, Dönem Bileti ve bir de Ultimate Pack olacak. İkinci paylaşımda, bahsi geçen genişletme paketinin isminin Lost Between Worlds olacağı belirtilmiş. Lakin hakkında rastgele bir ayrıntı bulunmuyor.

Aggiornamenti Lumia, paylaşımında ‘Game of the Year Upgrade Pass’ üzere bir ayrıntıya da yer vermiş. Görünüşe nazaran, halihazırda oyuna sahip olanlar için sürüm yükseltmesi seçeneğinin sunulacağı anlaşılıyor, lakin bunun için elbette bir kriterin koyulacağını varsayım ediyoruz.

Şu an için Ubisoft tarafından yapılmış rastgele bir açıklama olmadığı için, bu paylaşımı söylenti olarak bir kenarda tutmakta yarar var. Resmi duyuru yakın olabilir. Gelişmeleri takipte olacağız.

Far Cry 6 Hakkında

Ubisoft Toronto tarafında geliştirilen Far Cry 6, oyuncuları günümüz gerilla ihtilalinin kalbine sürükleyen, açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Yara adasında Lider Antón Castillo, oğlu Diego’yu kendi ayak izlerini takip etmesi için yetiştirirken ulusunu eski ihtişamına geri döndürme kelamı verdi.

Ancak cennetin de bir bedeli var zira ülkesini zenginleştirmek demek, görüşüne zıt düşenlere boyun eğdirmesi manasına gelir. Oyuncular, Yara’dan kaçmaya çalışan lakin sonunda devrimci küme Libertad’a katılan, askeri okuldan terk bir yerli olan Dani Rojas olarak Yara’yı özgürleştirme emelini üstlenecekler. Dani olarak oyuncular, şimdiye kadarki en yaratıcı ve yenilikçi cephanelik ile Far Cry usulü “Resolver” yani tahlilci gerilla savaşının adrenalini ve kaosunu yaşayacaklar.

Başa dön tuşu