Fallout 76 – Expeditions: The Pitt Yayınlandı

Bethesda, yaptığı duyuru ile uzun vakittir beklenen Fallout 76 – Expeditions: The Pitt içeriğini oyuncular ile buluşturdu. Fiyatsız olarak erişebileceğiniz içeriğin ayrıntıları haberimizde.

Fallout serisinin şimdilik sonuncusu olan Fallout 76, 2018 yılının Ekim ayı içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Hayli dertli bir devirden geçen oyun, ağır çalışmaları ve yayınlanan sürüsüne rahmet güncelleme ile uzun bir müddet evvel düzlüğe çıkabilmişti. Eş vakitli olarak içerik dayanağı de sağlayan Fallout 76 için, Expeditions: The Pitt da en nihayetinde yayınlandı. Duyuruya ait olarak yapılan açıklama şöyle;

Fallout 76 – Expeditions: The Pitt, Bütün Platformlarda Yayınlandı

En yeni Fallout 76 güncellemesi çıktı ve tüm oyuncular için fiyatsız. Expeditions: The Pitt ile birinci defa Appalachia’nın ötesine geçin. The Pitt’in endüstriyel çorak topraklarına seyahat ederek tekrarlanabilir ve şiddetli yeni vazifeler alın. Yeni mükafatlar kazanın, misyonları ve diyalog ağaçlarıyla yeni NPC’lerle tanışın, ayrıyeten birinci kez Fallout 3’teki The Pitt’te görülen düşman Trog’ları tekrar keşfedin.

Expeditions: The Pitt şunları içerir:

  • Yeni Bir Bölge – Fallout 3’ten bu yana birinci kere, savaş sonrası Pittsburg’de bir maceraya atılın. Bir vakitler sanayinin merkezi olan bu hoş kent, nükleer çatışmalarla harabeye döndü. Artan radyasyon oranı nedeniyle kentte yaşayanlar mutasyona uğradı. Bu kaos, beraberinde çatışmaları ve birbiriyle savaşan kümeleri getirdi.
  • Expedition’lar (Keşifler) – En fazla dört oyunculu kümeler için büyük ölçekli tekrarlanabilir vazifeler. Oyuncular, Appalachia’daki Whitespring Refuge’de Vertibird’ü çalıştırarak The Pitt’e geçecekler. Burada en tecrübeli kümeleri test edecek rastgele, tekrar edilebilen, oyun sonu vazifeleri sizi bekliyor.
  • Yeni Kıssa ve Kümeler – Yeni bir öykü sizi bekliyor. Union’ın mavi yakalı özgürlük savaşçıları ve Fanatics’in güce susamış Raider kümesi birbirleriyle savaşıyor. Union için savaşın ve yuvalarını geri alın. Tuhaf ve mekanik yeteneklere sahip başkanlarıyla tanışın, onları birbirine bağlayan huzursuz gerçekleri öğrenin ve The Pitt’in zehirli çorak toprağının, orada yaşayanları nasıl yavaş yavaş deliliğe sürüklediğini ortaya çıkarın.
  • Yeni Mükafatlar – Expeditions’ı fethederek Union’da takas edebileceğiniz yeni para ünitesi Stamp kazanın. Union teknisyenlerinin hazırladığı yeni ve eşsiz silahlar, Power Armor’lar, kıyafetler, C.A.M.P. eşyaları ve çok daha fazlasını toplayın.
  • Yeni Düşmanlar – The Pitt’in kalabalık sokaklarını ve yeraltı labirentlerini keşfederken önünüze çıkacak her türlü yaratığa karşı kendinizi koruyun. Buna geri dönen ölümcül ve agresif Trog’lar da dahil.
Başa dön tuşu