EA Sports FC 24 Bugün Xbox Game Pass’e Geliyor

EA’in FIFA serisinin yerine getirdiği EA Sports FC 24, bugün Xbox Game Pass’e dâhil oluyor.

Xbox Game Pass kullanıcıları bugünden itibaren EA Sports FC 24‘ü oynayabilecekler. Euro 2024 turnuva modunun da eklendiği oyun şu anda dünyanın en popüler futbol simülasyonu olarak dikkat çekiyor. Oyunseverler hem bilgisayarda hem de konsolda Xbox Game Pass ile EA Sports FC’yi deneyimleyebilecekler. 

Her ne kadar ismi artık FIFA olmasa da oyuncuların gözünde FIFA serisinin devamı konumunda bulunan EA Sports FC 2024’te lisanslı takımlar ve oyuncularla, lisanslı turnuvalara katılabilceğiz. Oyunun klasik modlarına ek olarak EURO 2024 de oyuna eklenmiş durumda ve millî takımımızla kupaya ulaşmaya çalışabileceğiz. 

Xbox Game Pass üyeliği ilk ay 5,90 TL

ea sports fc 24

Xbox Game Pass aboneleri, oyunu indirebilmek için bir de EA Play üyeliğine ihtiyaç duyacak. Bu üyelik ücretsiz bir üyelik ve dakikalar içerisinde açılabiliyor. Activision-Blizzard ve Electronic Arts gibi firmaların oyunlarını Xbox Game Pass üzerinden oynamak için ikinci bir platforma üye olunması daha önce de gördüğümüz bir durum. 

Xbox Game Pass üyeliği aylık 159 TL’lik bir ücrete sahip. Öte yandan ilk defa Xbox Game Pass abonesi olacaksanız sadece 5,90 TL ödeyerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Bununla beraber EA Sports FC 24 oynayabilmek için bir de EA Play üyeliğiniz olması gerekiyor. Ücretsiz olan bu üyelik Xbox Game Pass’in de bir parçası olarak geliyor. 

EA Sports FC 24, Steam üzerinde 69,99 dolara satışta ve oyunun Epic Games fiyatı ise 2099,99 TL olarak belirlenmiş durumda. 

EA Sports FC 24, EURO 2024’ü Simüle Etti: Muhtemel Şampiyonu Açıkladı!

Avrupa Şampiyonası EA Sports FC 24’e Geldi: Milli Takımda Oynayabileceğiz

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu