Dying Light 2 için X-Ray Özelliği Getirildi

Bildiğiniz üzere uzun vakittir beklenen Bloody Ties içeriği, bugün prestijiyle yayınlandı. Öncesinde ise Techland, yeni bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile Dying Light 2 için X-Ray özelliği oyuna dahil oldu. Güncelleme ile ilgili ayrıntılar, haberimizde.

Dying Light 2, bu yılın Şubat ayı içerisinde satışa sunulmuştu. Ortadan geçen vakit zarfında, oyun için hem güncelleme hem de içerik manasında uygun bir halde takviye verilmişti. Bu, tıpkı vakitte Techland stüdyosunun da kelamını tutmaya devam ettiğinin bir göstergesi oluyor.

Yeni Güncellemeyle, Dying Light 2 için X-Ray Özelliği Geldi

Yakın bir vakit evvel de 1.7.2 versiyonlu yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Bugün prestijiyle çıkışını gerçekleştirmiş olan Bloody Ties için içerik takviyesinin yanı sıra, birinci Dying Light oyununun sevilen özelliği olan X-Ray de oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu özelliğin aslında birinci günden bulunması gerekiyor olsa da, geç olsun da güç olmasın diyelim.

Zombi düşmanların sersemlediği anlarda devreye giren bu özellik, Mortal Kombat ve Sniper Seçkine oyunlarındakilere benzeri olarak, yapacağınız bir sonraki hücumun formuna nazaran düşmanların kemiklerinin kırılışını görebilme imkanı sunuyor.

Halihazırda birinci fazında olan X-Ray’in, Dying Light 2 sembolik hale getirilmesi için sıkı çalışılacakmış. Bu etapta, yapılacak olan geri dönüşlerin de büyük kıymet arz edeceği söylenmiş.

Yeni güncelleme ile oyunun geneli için birçok kusur çözümlemesi ve iyileştirmeler de yapılmış iken, kıyafet ön-izlemesi, gecenin karanlığının arttırılmış olması, yeni oyuncular için yeni bir Üretim Ustası (Craftmaster) rehberi ve ışın izleme özelliğinin ekran kartı belleği kullanımının 1 GB kadar düşürülmesi üzere kayda kıymet yenilikler bulunuyor.

Başa dön tuşu