Call of Duty: Warzone Mobile Duyuruldu

Önümüzdeki haftanın büyük Call of Duty aktifliğini bekler iken, Activision tarafından yapılan bir sürpriz ile Call of Duty: Warzone Mobile duyuruldu. Her ne kadar şimdilik pek bir şey bilinmiyor olsa da, merak edilen ayrıntıları almak için önümüzde bir haftadan az bir vakit var. Öğrendiğimiz birinci ayrıntılar ise haberimizde.

Bildiğiniz üzere 15 Eylül 2022 Perşembe günü TSİ 19:30 sıralarında başlayacak olan bir Call of Duty Next duyurulmuştu. Bu aktiflik sırasında Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 çok oyunculu modları açıklanacak ve ayrıntıları verilecek iken, Warzone 2.0 hakkında merak edilen ayrıntılar paylaşılacak ve Battle Royale oyununun taşınabilir aygıtlar için çıkacak olan versiyonu hakkında da bilgi sahibi olacağız.

Call of Duty: Warzone Mobile Ortaya Çıktı

Yakın bir vakit evvel yayınlanan yeni ve kısacık bir fragmanla, şimdiye kadar Project Aurora olarak bildiğimiz oyunun resmi isminin Call of Duty: Warzone Mobile olacağı resmi olarak ortaya çıktı. Battle Royale oyuncularının yakından aşina olduğu uçak bulutların ortasından çıkıyor ve çok geçmeden de oyunun ismi ekranda beliriyor. Hepsi bu kadar.

Her ne kadar şimdilik Activision tarafından rastgele bir resmi ayrıntı paylaşılmamış olsa da, oyun ile ilgili internet sayfasının kaynak koduna bakıldığında birkaç bilgiyi kapabiliyoruz. Mesela Call of Duty: Warzone Mobile, azami yüz yirmi oyunculu lobiler ve paylaşımlı evre kaydetme özelliği sunacak. Buna ek olarak, ön-kayıt oluşturmanız durumunda ise birinci günden kullanabileceğiniz kimi mükafatları açabilmeniz de mümkün olacak.

Merak ettiğimiz bütün ayrıntılara öğrenebilmek için Call of Duty Next aktifliğini beklememiz gerekecek. Lakin geriye dönüp baktığımız vakit, TheGhostofHope tarafından sızdırılan bilgiler ışığında da Verdansk haritasının geri döneceğini, ancak PC ve konsol versiyonlarındakine benzemeyeceği söylenmişti. O denli ki, belli kıymetli noktaların bir ortaya getirilmiş olmasının yanı sıra keşfedilecek olan yeni yerler göreceğimiz lisana getirilmişti.

Başa dön tuşu