Black Friday kapsamında indirme giren Xbox One oyunları!

Assassin’s Creed Odyssey- 240 TL
Assassin’s Creed® Odyssey’de kendi mukadderatına hükmet.
Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir seyahate çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan’ın mukadderatını de değiştir.

Borderlands 3- 275 TL
Orijinal nişancı-yağmacı, sayısız silah ve büsbütün yeni kaos dolu maceralarıyla geri dönüyor! Her biri kapsamlı yetenek ağacına, yeteneklere ve özelleştirmelere sahip 4 yesyeni Mahzen Avcısından biri olarak yeni dünyaları ve düşmanları yakıp yıkın. Çılgın düşmanlarla çarpışmak, yağma yapmak ve konutunuzu galaksideki en acımasız tarikat başkanlarından kurtarmak için tek başınıza yahut arkadaşlarınızla oynayın.

Call of Duty: Çağdaş Warfare – Operator Edition- 457 TL
Call of Duty®: Çağdaş Warfare®, hayranlarına inanılmaz açık, bahadır, kışkırtıcı bir anlatım tecrübesi yaşatarak çağdaş savaşın değişen tabiatına eşsiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor.

CODE VEIN – 179 TL
Çok uzak olmayan bir gelecekte, yaşanan gizemli felaket sonucunda bildiğimiz manadaki dünya bir çöküş yaşadı.
Kendi Hayaletini oluştur ve insanlıktan hiçbir iz barındırmayan, Kayıp, acımasız hortlaklarla dolu bir yıkım dünyasına atıl. Geçmişini aydınlatmak ve CODE VEIN’deki gerçek kabusundan kaçmak için grubunu kur ve cehennemin en ücra köşelerine hakikat seyahate çık.

Başa dön tuşu