Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü kadın ve erkek ilişkilerini daha da güçlendirmek için tercih edilir. İkili ilişkilerde bağların daha da kuvvetli olmasını sağlamak için yapılır. Bekar ya da evli kişilerin arasını ısıtmak, sıcak tutmak ve birbirine bağlamak amacını güder. Tüm bunlar büyünün masumane taraflarıdır. Bunlardan başka kötü amaçlarla yapılmak istenen bağlama büyüleri de bulunur. Kıskanç, fesat ya da kem gözlü kişilerin başkasının kısmetini bağlaması için yaptırmak istediği türlere de rastlanır. Bu türlerden uzak durmak gerekir. Bağlama büyüsünü iyi amaçlar güderek yaptırmalısınız. Çünkü başkasına kötülük yapacak olan büyü türleri oldukça sakıncalıdır. Medyum hocamız sevgililer, eşler ya da ailenin birbirine bağlı olmasını isteyen kişilere bu büyüyü yapmaktadır. Kötü amaçlarla yapılma konusunda ısrarcı olunmamalıdır.

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapılması için birçok basamaklar bulunur. Öncelikle kimin için bu büyünün yapılacağı konusu netleşmelidir. Gerekli bilgiler medyum hocaya sunulmalıdır. Yalan, yanlış ve doğruluk payı olmayan bilgiler verilmemelidir. Gerçek bilgiler sunulduktan sonra büyü yapım aşamasına geçilir. Öncelikle niyet edilir. Sonrasında kullanılacak malzemelere dualar okunur. Bazı bağlama büyüleri için kişisel eşyalara ihtiyaç duyulabilir. Bunun haricinde uzaktan yapılan bağlama büyüleri de vardır. Hangi türdeki büyünün yapılması gerektiği konusu hocaya bırakılmalıdır. En doğru sonuçları size sunacak olan türün belirlenmesiyle büyü yapılır ve tamamlanır. Bağlama büyüsü yapımında uzman olan hocamıza bu konuda güvenebilirsiniz.

 

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

İyi ve kötü amaçlar için yapılmak istenen bu büyüye gerçekten ihtiyaç duyan kişiler de bulunmaktadır. Bazı durumlarda bağlama büyüsü yapılmasını talep eden kişiler mutlaka olacaktır. Bu büyünün kimlere yapılması gerektiği konusunda da bilgiler sunmak isteriz:

  • Sizden uzaklaşan ve sizinle eskisi gibi ilgilenmeyen sevgiliye
  • Araları bozuk olan evli çiftlere
  • Ayrılmış fakat tekrar birleşmek isteyenlere
  • Eşiyle ve eviyle fazla ilgilenmeyen kadın ya da erkeğe
  • Evinde fazla vakit geçirmeyen kişilere

Tüm bunlar iyi niyetlerle yapılan türlerdir. Bunlardan başka göz bağlama büyüsü ile sevdiğiniz kişinin gözlerinin sizden başkasını görmemesini sağlayabilmek mümkündür. Eviyle ilgisi olmayan erkeği evine bağlayabilmek de mümkündür. Sizin hakkınızda kötü konuşan ve ilişkinizi zedeleyen kişiler için de dil bağlama büyüleri yaptırılmak istenir.

 

 

 

Bağlama Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Bağlama büyüsü sonuçları büyüyü neden yaptırmak istediğinize göre değişir. Eğer sevgilinizi ya da eşinizi kendinize bağlama amacı güdüyorsanız büyü sonucunda onun size bağlı olduğunu fark edebileceksiniz. Evinden uzaklaşan ve dışarda fazla vakit geçiren eşler ya da ergen çocuklar için de tercih edilebilir. Büyü sonucunda onların evine daha bağlı olduğunu fark edersiniz. Bazen evdeki aile bireylerinin arası açıldığında ailenin bütünlüğünü sağlamak için de yapılır. İşte niyet ve istek bu büyüde oldukça önemlidir. Niyete uygun olan sonuçları görmek için belirli bir süre sabırlı olmak gerekir. Medyum hocamız size uygun olan bağlama büyüsü çeşidini yaparak derdinize derman olacaktır.

 

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hoca

Bağlama büyüsü yapan medyum arayışında iseniz hocamıza bu konuda güvenebilirsiniz. Siz önce derdinizi ve sıkıntınızı anlatacaksınız. Sonrasında sizden istenenler varsa onları temin edeceksiniz. Amacınıza ulaşmak için hocamızın güçlerinden faydalanabilirsiniz. Sevgilileri birbirine bağlamak, kadını erkeğe ya da erkeği kadına bağlamak konularında uzman olan medyum hocamızdan randevu talep edebilirsiniz. Bunlardan başka kötü amaçlar için bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler de bulunur. Hocamız bu tür büyülerden uzak durmaktadır. Eğer size yapılmış olan bir büyüden şüpheleniyorsanız hocamızın onu bozması da mümkündür. Böylece rahatlayacak ve normal hayatınıza da devam edebileceksiniz.

Başa dön tuşu